• Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • Δυνατότητα επιστροφής εντός 14 ημερών
  • Δυνατότητα επέκτασης εγγύησης σε Refurbished προϊόν
MENU
CALL ME BACK
CALL ME BACK κάντε κλικ και σας καλούμε
Digitus mini GBIC (SFP) module, 10Gbps, 0.3km (DN-81200)
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104114 | Part Number: DN-81200
ΜΑΡΚΑ: Digitus
ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑModules / Converters
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104114 | Part Number: DN-81200

Digitus mini GBIC (SFP) module, 10Gbps, 0.3km (DN-81200)

Digitus
PDF EXPORT
Προσθήκη στα αγαπημένα Ήδη στα αγαπημένα
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στα αγαπημένα
Προσθήκη στη σύγκριση Ήδη στη σύγκριση
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στη σύγκριση
Ήδη στο καλάθι
  • Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • DOA εντός 14 ημερών
  • Ασφαλείς Συναλλαγές σε όλες τις αγορές σου

Σχετικά προϊόντα

  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45/SC (DN-82023)  Modules / Converters
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 20,63 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Tp-Link WDM Fast Ethernet Media Converter V5 (MC111CS)  Modules / Converters

    Tp-Link WDM Fast Ethernet Media Converter V5 (MC111CS)

    Tp-Link WDM Fast Ethernet Media Converter V5 (MC111CS)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 34,35 €
  • Ήδη στο καλάθι
    HP Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D)  Modules / Converters

    HP Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D)

    HP Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 352,84 €
  • Ήδη στο καλάθι
    TP-Link TL-SM321B  1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module V2 (TL-SM321B-2)  Modules / Converters

    TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module V2 (TL-SM321B-2)

    TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module V2 (TL-SM321B-2)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 17,12 €
  • Ήδη στο καλάθι
    DEM-310GT  Modules / Converters

    DEM-310GT

    D-Link DEM-310GT, Gigabit Interface Converter

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 109,34 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Planet 4-Port Ethernet over VDSL2 Bridge (VC-234)  Modules / Converters

    Planet 4-Port Ethernet over VDSL2 Bridge (VC-234)

    Planet 4-Port Ethernet over VDSL2 Bridge (VC-234)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 165,70 €
  • Ήδη στο καλάθι
    HP Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (J9150D)  Modules / Converters

    HP Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (J9150D)

    HP Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (J9150D)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 657,39 €
  • Ήδη στο καλάθι
    TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module V2 (TL-SM321A-2)  Modules / Converters

    TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module V2 (TL-SM321A-2)

    TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module V2 (TL-SM321A-2)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 17,12 €
  • Ήδη στο καλάθι
    PLANET Ethernet over VDSL2 Converter (VC-231)  Modules / Converters

    PLANET Ethernet over VDSL2 Converter (VC-231)

    PLANET Ethernet over VDSL2 Converter (VC-231)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 149,97 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus DN-81010 Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km (DN-81010)  Modules / Converters

    Digitus DN-81010 Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km (DN-81010)

    DIGITUS DN-81010 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE The DIGITUS mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Whether from switch to switch. converter to switch.

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 38,69 €