• Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • Δυνατότητα επιστροφής εντός 14 ημερών
  • Δυνατότητα επέκτασης εγγύησης σε Refurbished προϊόν
MENU
CALL ME BACK
CALL ME BACK κάντε κλικ και σας καλούμε
Digitus 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100m (DN-81005)
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104116 | Part Number: DN-81005
ΜΑΡΚΑ: Digitus
ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑModules / Converters
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104116 | Part Number: DN-81005

Digitus 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100m (DN-81005)

Digitus
PDF EXPORT
Προσθήκη στα αγαπημένα Ήδη στα αγαπημένα
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στα αγαπημένα
Προσθήκη στη σύγκριση Ήδη στη σύγκριση
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στη σύγκριση
Ήδη στο καλάθι
  • Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • DOA εντός 14 ημερών
  • Ασφαλείς Συναλλαγές σε όλες τις αγορές σου

Σχετικά προϊόντα

  • Ήδη στο καλάθι
    HP Singlemode Transceiver (J4859D-C)  Modules / Converters

    HP Singlemode Transceiver (J4859D-C)

    HP Singlemode Transceiver (J4859D-C)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 21,29 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Cisco MGBSX1, Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver  Modules / Converters

    Cisco MGBSX1, Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

    Cisco MGBSX1, Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 187,97 €
  • Ήδη στο καλάθι
    TP-Link Gigabit Single-Mode Media Converter V4 (MC210CS)  Modules / Converters

    TP-Link Gigabit Single-Mode Media Converter V4 (MC210CS)

    TP-Link Gigabit Single-Mode Media Converter V4 (MC210CS)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 40,44 €
  • Ήδη στο καλάθι
    TP-Link TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver (TL-SM5110-LR)  Modules / Converters

    TP-Link TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver (TL-SM5110-LR)

    TP-Link TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver (TL-SM5110-LR)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 46,12 €
  • Ήδη στο καλάθι
    HP 1000Base-SX GbE SFP 500m LC MMF Transceiver (J4858D)  Modules / Converters

    HP 1000Base-SX GbE SFP 500m LC MMF Transceiver (J4858D)

    HP 1000Base-SX GbE SFP 500m LC MMF Transceiver (J4858D)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 200,51 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength (GLC-SX-MMD=)  Modules / Converters

    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength (GLC-SX-MMD=)

    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength (GLC-SX-MMD=)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 397,49 €
  • Ήδη στο καλάθι
    TP-Link Gigabit SFP Media Converter V4 (MC220L)  Modules / Converters

    TP-Link Gigabit SFP Media Converter V4 (MC220L)

    TP-Link Gigabit SFP Media Converter V4 (MC220L)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 23,27 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm (86186)  Modules / Converters

    Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm (86186)

    Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm (86186)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 19,18 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Cisco SFP + transceiver module 10 GigE 10GBase SR (SFP-10G-SR)  Modules / Converters

    Cisco SFP + transceiver module 10 GigE 10GBase SR (SFP-10G-SR)

    Cisco SFP + transceiver module 10 GigE 10GBase SR (SFP-10G-SR)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 107,76 €
  • Ήδη στο καλάθι
    PLANET Ethernet over VDSL2 Converter (VC-231)  Modules / Converters

    PLANET Ethernet over VDSL2 Converter (VC-231)

    PLANET Ethernet over VDSL2 Converter (VC-231)

    Modules / Converters

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 131,45 €