• Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • Δυνατότητα επιστροφής εντός 14 ημερών
  • Δυνατότητα επέκτασης εγγύησης σε Refurbished προϊόν
MENU
CALL ME BACK
CALL ME BACK κάντε κλικ και σας καλούμε
Digitus Optical Fiber Multimode Patch Cord, LC to SC MM OM4 50/125µ, 3m, Erika Violet (DK-2532-03-4)
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104085 | Part Number: DK-2532-03-4
ΜΑΡΚΑ: Digitus
ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑΔικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104085 | Part Number: DK-2532-03-4

Digitus Optical Fiber Multimode Patch Cord, LC to SC MM OM4 50/125µ, 3m, Erika Violet (DK-2532-03-4)

Digitus
PDF EXPORT
Προσθήκη στα αγαπημένα Ήδη στα αγαπημένα
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στα αγαπημένα
Προσθήκη στη σύγκριση Ήδη στη σύγκριση
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στη σύγκριση
Ήδη στο καλάθι
  • Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • DOA εντός 14 ημερών
  • Ασφαλείς Συναλλαγές σε όλες τις αγορές σου

Σχετικά προϊόντα

  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus CAT 6 S/FTP Patch Cable, 3m, Black (DK-1644-030/BL-OD)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 4,82 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Στερέωση Keystone για ράγα DIN με γείωση (86232)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock Στερέωση Keystone για ράγα DIN με γείωση (86232)

    Delock Στερέωση Keystone για ράγα DIN με γείωση (86232)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 4,67 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter RJ45 jack To RJ45 jack Cat.6 (86140)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 6,47 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter RP-SMA Plug to SMA Jack (88728)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 8,32 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus CAT 6 S/FTP Patch Cord, 1m, Black (DK-1644-010/BL)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 2,62 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus CAT 6 S/FTP Patch Cord, 0.5m, Blue, 10 Units (DK-1644-005-B-10)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Digitus CAT 6 S/FTP Patch Cord, 0.5m, Blue, 10 Units (DK-1644-005-B-10)

    Digitus CAT 6 S/FTP Patch Cord, 0.5m, Blue, 10 Units (DK-1644-005-B-10)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus CAT 5e SF/UTP Patch Cable, 3m, Gray (DK-1532-030)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock LCD Cable Tester RJ45/PoE/DC, Gray (63110)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 101,64 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter RJ45 Jack To RJ45 Jack Cat.6 STP Compact (86250)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 5,72 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus CAT 6 S/FTP Patch Cord, 1.5m, Gray (DK-1644-015)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 3,12 €