• Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • Δυνατότητα επιστροφής εντός 14 ημερών
  • Δυνατότητα επέκτασης εγγύησης σε Refurbished προϊόν
MENU
CALL ME BACK
CALL ME BACK κάντε κλικ και σας καλούμε
Digitus Multimode Optical Fiber Patch Cable, OM4, LC/SC, MM OM4 50/125µ, 10m, Purple (DK-2532-10-4)
ΚΩΔΙΚΟΣ: 106012 | Part Number: DK-2532-10-4
ΜΑΡΚΑ: Digitus
ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑΔικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
ΚΩΔΙΚΟΣ: 106012 | Part Number: DK-2532-10-4

Digitus Multimode Optical Fiber Patch Cable, OM4, LC/SC, MM OM4 50/125µ, 10m, Purple (DK-2532-10-4)

Digitus
PDF EXPORT
Προσθήκη στα αγαπημένα Ήδη στα αγαπημένα
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στα αγαπημένα
Προσθήκη στη σύγκριση Ήδη στη σύγκριση
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στη σύγκριση
Ήδη στο καλάθι
  • Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • DOA εντός 14 ημερών
  • Ασφαλείς Συναλλαγές σε όλες τις αγορές σου

Σχετικά προϊόντα

  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter RJ45 Jack To RJ45 Jack Cat.6 STP Compact (86250)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 5,72 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus CAT 6 S/FTP Patch Cable, 3m, Red (DK-1644-030/R)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 5,02 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Antenna Cable SMA Plug to SMA Jack CFD200 10 m Low Loss (88445)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock Antenna Cable SMA Plug to SMA Jack CFD200 10 m Low Loss (88445)

    Delock Antenna Cable SMA Plug to SMA Jack CFD200 10 m Low Loss (88445)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 47,41 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus CAT 6 S/FTP Patch Cord, 0.25m, Gray (DK-1644-0025)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 1,75 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter RS-232 DB9 Female To 1xSerial RS-232 RJ45 Male 1m, Blue (63341)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock Adapter RS-232 DB9 Female To 1xSerial RS-232 RJ45 Male 1m, Blue (63341)

    Delock Adapter RS-232 DB9 Female To 1xSerial RS-232 RJ45 Male 1m, Blue (63341)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 7,74 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter RJ45 Jack To RJ45 Jack Panel-Mount Cat.6 UTP, Black (85124)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock Adapter RJ45 Jack To RJ45 Jack Panel-Mount Cat.6 UTP, Black (85124)

    Delock Adapter RJ45 Jack To RJ45 Jack Panel-Mount Cat.6 UTP, Black (85124)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 7,08 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus CAT 6 S/FTP Patch Cord, 10m, White (DK-1644-100/WH)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 12,97 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Cable Tester RJ45/RJ12 + Portfinder (86407)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 36,80 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Antenna Cable RP-SMA Plug to RP-SMA Jack CFD/RF200,  2m, Low Loss (88430)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock Antenna Cable RP-SMA Plug to RP-SMA Jack CFD/RF200, 2m, Low Loss (88430)

    Delock Antenna Cable RP-SMA Plug to RP-SMA Jack CFD/RF200, 2m, Low Loss (88430)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter FAKRA Z Jack to SMA Jack (88926)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 13,09 €