• Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • Δυνατότητα επιστροφής εντός 14 ημερών
  • Δυνατότητα επέκτασης εγγύησης σε Refurbished προϊόν
MENU
CALL ME BACK
CALL ME BACK κάντε κλικ και σας καλούμε
Digitus Optical Fiber Multimode Patch Cord, LC to LC MM OM4 50/125µ, 1m, Erika Violet (DK-2533-01-4)
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104060 | Part Number: DK-2533-01-4
ΜΑΡΚΑ: Digitus
ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑΔικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104060 | Part Number: DK-2533-01-4

Digitus Optical Fiber Multimode Patch Cord, LC to LC MM OM4 50/125µ, 1m, Erika Violet (DK-2533-01-4)

Digitus
PDF EXPORT
Προσθήκη στα αγαπημένα Ήδη στα αγαπημένα
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στα αγαπημένα
Προσθήκη στη σύγκριση Ήδη στη σύγκριση
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στη σύγκριση
Ήδη στο καλάθι
  • Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • DOA εντός 14 ημερών
  • Ασφαλείς Συναλλαγές σε όλες τις αγορές σου

Σχετικά προϊόντα

  • Ήδη στο καλάθι
    Delock RJ45 Secure Clip Starter Set 20 pieces (86406)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 21,32 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter RS-232 DB9 Female To 1xSerial RS-232 RJ45 Male 1m, Blue (63341)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock Adapter RS-232 DB9 Female To 1xSerial RS-232 RJ45 Male 1m, Blue (63341)

    Delock Adapter RS-232 DB9 Female To 1xSerial RS-232 RJ45 Male 1m, Blue (63341)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 7,74 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Back Box for Keystone Wall Outlet (86128)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Antenna Cable SMA plug to BNC plug 90 Twin Cable RG-58 A/U 3 m (12469)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock Antenna Cable SMA plug to BNC plug 90 Twin Cable RG-58 A/U 3 m (12469)

    Delock Antenna Cable SMA plug to BNC plug 90 Twin Cable RG-58 A/U 3 m (12469)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 35,01 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock RJ45 plug Cat.6 UTP toolfree 2 pieces, White (86416)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
  • Ήδη στο καλάθι
    Digitus CAT 5e SF-UTP patch cord, PVC AWG 26/7, length 5m, color grey (DK-1532-050)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 3,73 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Antenna Cable SMA plug to SMA jack CFD, RF200 2 m low loss (88443)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock Antenna Cable SMA plug to SMA jack CFD, RF200 2 m low loss (88443)

    Delock Antenna Cable SMA plug to SMA jack CFD, RF200 2 m low loss (88443)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 19,75 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock RJ45 Port Doubler 1 x RJ45 plug to 2 x RJ45 jack (2 x Ethernet) (65177)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock RJ45 Port Doubler 1 x RJ45 plug to 2 x RJ45 jack (2 x Ethernet) (65177)

    Delock RJ45 Port Doubler 1 x RJ45 plug to 2 x RJ45 jack (2 x Ethernet) (65177)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 10,19 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter FAKRA Z Jack to SMA Jack (88926)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ
    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 13,09 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Antenna Cable RP-SMA Plug to RP-SMA Jack CFD/RF200,  2m, Low Loss (88430)  Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ

    Delock Antenna Cable RP-SMA Plug to RP-SMA Jack CFD/RF200, 2m, Low Loss (88430)

    Delock Antenna Cable RP-SMA Plug to RP-SMA Jack CFD/RF200, 2m, Low Loss (88430)

    Δικτυακά Καλώδια / Αξεσουάρ