• Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • Δυνατότητα επιστροφής εντός 14 ημερών
  • Δυνατότητα επέκτασης εγγύησης σε Refurbished προϊόν
MENU
CALL ME BACK
CALL ME BACK κάντε κλικ και σας καλούμε
Digitus Gigabit media converter, multimode RJ45/ST connector, 850nm (DN-82110-1)
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104102 | Part Number: DN-82110-1
ΜΑΡΚΑ: Digitus
ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑConverters 
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104102 | Part Number: DN-82110-1

Digitus Gigabit media converter, multimode RJ45/ST connector, 850nm (DN-82110-1)

Digitus
PDF EXPORT
Προσθήκη στα αγαπημένα Ήδη στα αγαπημένα
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στα αγαπημένα
Προσθήκη στη σύγκριση Ήδη στη σύγκριση
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στη σύγκριση
Ήδη στο καλάθι
  • Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • DOA εντός 14 ημερών
  • Ασφαλείς Συναλλαγές σε όλες τις αγορές σου

Σχετικά προϊόντα

  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter Displayport 1.1 female to Displayport female panel-mount (85123)  Converters 

    Delock Adapter Displayport 1.1 female to Displayport female panel-mount (85123)

    Delock Adapter Displayport 1.1 female to Displayport female panel-mount (85123)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 8,72 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter Gender Changer Sub-D9 male / male (65009)  Converters 

    Delock Adapter Gender Changer Sub-D9 male / male (65009)

    Delock Adapter Gender Changer Sub-D9 male / male (65009)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 3,04 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter SMA Jack to SMA Jack (88779)  Converters 

    Delock Adapter SMA Jack to SMA Jack (88779)

    Delock Adapter SMA Jack to SMA Jack (88779)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 8,21 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter DC 5.5x2.5mm female to Terminal Block 2-pin 2-part (65486)  Converters 

    Delock Adapter DC 5.5x2.5mm female to Terminal Block 2-pin 2-part (65486)

    Delock Adapter DC 5.5x2.5mm female to Terminal Block 2-pin 2-part (65486)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 4,19 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock 19 inch Coupler Patch Panel 24 Port Cat.6 (43295)  Converters 

    Delock 19 inch Coupler Patch Panel 24 Port Cat.6 (43295)

    Delock 19 inch Coupler Patch Panel 24 Port Cat.6 (43295)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 89,09 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Dell Adapter USB-C to Ethernet (470-ABND)  Converters 

    Dell Adapter USB-C to Ethernet (470-ABND)

    Dell Adapter USB-C to Ethernet (470-ABND)

    Converters 

  • Ήδη στο καλάθι
    Dell Adapter USB-C to DisplayPort (470-ACFC)  Converters 

    Dell Adapter USB-C to DisplayPort (470-ACFC)

    Dell Adapter USB-C to DisplayPort (470-ACFC)

    Converters 

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 54,57 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter HDMI-A female to HDMI-A female with screw hole (65509)  Converters 

    Delock Adapter HDMI-A female to HDMI-A female with screw hole (65509)

    Delock Adapter HDMI-A female to HDMI-A female with screw hole (65509)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 4,12 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter DVI male to DisplayPort 1.2 female black (62596)  Converters 

    Delock Adapter DVI male to DisplayPort 1.2 female black (62596)

    Delock Adapter DVI male to DisplayPort 1.2 female black (62596)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 74,78 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter mini Displayport 1.2 female To female Gender Changer (65450)  Converters 

    Delock Adapter mini Displayport 1.2 female To female Gender Changer (65450)

    Delock Adapter mini Displayport 1.2 female To female Gender Changer (65450)

    Converters