• Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • Δυνατότητα επιστροφής εντός 14 ημερών
  • Δυνατότητα επέκτασης εγγύησης σε Refurbished προϊόν
MENU
CALL ME BACK
CALL ME BACK κάντε κλικ και σας καλούμε
Digitus Gigabit Ethernet media converter, multimode SC connector, 850nm (DN-82120-1)
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104101 | Part Number: DN-82120-1
ΜΑΡΚΑ: Digitus
ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑConverters 
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104101 | Part Number: DN-82120-1

Digitus Gigabit Ethernet media converter, multimode SC connector, 850nm (DN-82120-1)

Digitus
PDF EXPORT
Προσθήκη στα αγαπημένα Ήδη στα αγαπημένα
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στα αγαπημένα
Προσθήκη στη σύγκριση Ήδη στη σύγκριση
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στη σύγκριση
Ήδη στο καλάθι
  • Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • DOA εντός 14 ημερών
  • Ασφαλείς Συναλλαγές σε όλες τις αγορές σου

Σχετικά προϊόντα

  • Ήδη στο καλάθι
    Dell HDMI to VGA Adapter (492-11682)  Converters 

    Dell HDMI to VGA Adapter (492-11682)

    Dell HDMI to VGA Adapter (492-11682)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 27,40 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter DVI 24+5 female to VGA 15pin male (65017)  Converters 

    Delock Adapter DVI 24+5 female to VGA 15pin male (65017)

    Delock Adapter DVI 24+5 female to VGA 15pin male (65017)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 6,55 €
  • Ήδη στο καλάθι
    ATEN UC232A USB-to-Serial Converter  Converters 

    ATEN UC232A USB-to-Serial Converter

    ATEN UC232A USB-to-Serial Converter (UC232A)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 17,63 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter Stereo plug 6.35mm to Stereo jack 3.5mm 3-pin metal (65361)  Converters 

    Delock Adapter Stereo plug 6.35mm to Stereo jack 3.5mm 3-pin metal (65361)

    Delock Adapter Stereo plug 6.35mm to Stereo jack 3.5mm 3-pin metal (65361)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 3,57 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock 2.5-Inch Converter SATA 22pin to 1xmSATA, 9.5mm (61892)  Converters 

    Delock 2.5-Inch Converter SATA 22pin to 1xmSATA, 9.5mm (61892)

    Delock 2.5-Inch Converter SATA 22pin to 1xmSATA, 9.5mm (61892)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 37,19 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Dell Adapter USB-C to USB-A 3.0 (470-ABNE)  Converters 

    Dell Adapter USB-C to USB-A 3.0 (470-ABNE)

    Dell Adapter USB-C to USB-A 3.0 (470-ABNE)

    Converters 

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 26,70 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock 61765 Adapter DisplayPort male to DVI 24+5 female  Converters 

    Delock 61765 Adapter DisplayPort male to DVI 24+5 female

    Delock (61765) Adapter DisplayPort male to DVI 24+5 female

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 18,14 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Dell HDMI to DVI Adapter (492-11681)  Converters 

    Dell HDMI to DVI Adapter (492-11681)

    Dell HDMI to DVI Adapter (492-11681)

    Converters 

  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter Gender Changer VGA male-male (65010)  Converters 

    Delock Adapter Gender Changer VGA male-male (65010)

    Delock Adapter Gender Changer VGA male-male (65010)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 3,37 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter Displayport 1.1 male to HDMI female Passive white (61767)  Converters 

    Delock Adapter Displayport 1.1 male to HDMI female Passive white (61767)

    Delock Adapter Displayport 1.1 male to HDMI female Passive white (61767)

    Converters