• Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • Δυνατότητα επιστροφής εντός 14 ημερών
  • Δυνατότητα επέκτασης εγγύησης σε Refurbished προϊόν
MENU
CALL ME BACK
CALL ME BACK κάντε κλικ και σας καλούμε
Digitus Fast Ethernet Media Converter, Multimode SC connector, 1310nm, up to 2km (DN-82020-1)
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104118 | Part Number: DN-82020-1
ΜΑΡΚΑ: Digitus
ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑConverters 
ΚΩΔΙΚΟΣ: 104118 | Part Number: DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet Media Converter, Multimode SC connector, 1310nm, up to 2km (DN-82020-1)

Digitus
PDF EXPORT
Προσθήκη στα αγαπημένα Ήδη στα αγαπημένα
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στα αγαπημένα
Προσθήκη στη σύγκριση Ήδη στη σύγκριση
Επιλέξτε διαθέσιμο χρώμα και μέγεθος για να εισάγετε το προϊόν στη σύγκριση
Ήδη στο καλάθι
  • Τηλ εξυπηρέτηση 210 3817992 - 210 3847032
  • DOA εντός 14 ημερών
  • Ασφαλείς Συναλλαγές σε όλες τις αγορές σου

Σχετικά προϊόντα

  • Ήδη στο καλάθι
    Dell Adapter USB-C to USB-A 3.0 (470-ABNE)  Converters 

    Dell Adapter USB-C to USB-A 3.0 (470-ABNE)

    Dell Adapter USB-C to USB-A 3.0 (470-ABNE)

    Converters 

    Παραλαβή σε 1-4 εργάσιμες
    Τιμή: 26,70 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock 2.5in Μετατροπέας SATA 22 ακίδων σε 1 x Υποδοχή κλειδιού B M.2  7 mm  (62544)  Converters 

    Delock 2.5in Μετατροπέας SATA 22 ακίδων σε 1 x Υποδοχή κλειδιού B M.2 7 mm (62544)

    Delock 2.5in Μετατροπέας SATA 22 ακίδων σε 1 x Υποδοχή κλειδιού B M.2 7 mm (62544)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 42,61 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter SMA Jack to SMA Jack (88779)  Converters 

    Delock Adapter SMA Jack to SMA Jack (88779)

    Delock Adapter SMA Jack to SMA Jack (88779)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 8,21 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Dell Mini DisplayPort male to VGA female adapter (470-13630)  Converters 

    Dell Mini DisplayPort male to VGA female adapter (470-13630)

    Dell Mini DisplayPort male to VGA female adapter (470-13630)

    Converters 

  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter DisplayPort 1.2 male to HDMI female 4K 60Hz Passive Black (62719)  Converters 

    Delock Adapter DisplayPort 1.2 male to HDMI female 4K 60Hz Passive Black (62719)

    Delock Adapter DisplayPort 1.2 male to HDMI female 4K 60Hz Passive Black (62719)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 30,00 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter mini Displayport 1.1 male To HDMI female Passive black (65099)  Converters 

    Delock Adapter mini Displayport 1.1 male To HDMI female Passive black (65099)

    Delock Adapter mini Displayport 1.1 male To HDMI female Passive black (65099)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 15,40 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter HDMI female / female (65049)  Converters 

    Delock Adapter HDMI female / female (65049)

    Delock Adapter HDMI female / female (65049)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 3,89 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter RCA male to Terminal Block with push button 2 pin (65566)  Converters 

    Delock Adapter RCA male to Terminal Block with push button 2 pin (65566)

    Delock Adapter RCA male to Terminal Block with push button 2 pin (65566)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 3,57 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock 2.5-Inch Converter SATA 22pin to 1xmSATA, 9.5mm (61892)  Converters 

    Delock 2.5-Inch Converter SATA 22pin to 1xmSATA, 9.5mm (61892)

    Delock 2.5-Inch Converter SATA 22pin to 1xmSATA, 9.5mm (61892)

    Converters 

    Παραλαβή σε 5-7 εργάσιμες
    Τιμή: 36,99 €
  • Ήδη στο καλάθι
    Delock Adapter RJ45 plug angled To RJ45 jack Cat.6, Black (86424)  Converters 

    Delock Adapter RJ45 plug angled To RJ45 jack Cat.6, Black (86424)

    Delock Adapter RJ45 plug angled To RJ45 jack Cat.6, Black (86424)

    Converters